מי זה ספנסר

מי זה ספנסר

ספנסר הוא מותג מזרונים צעיר ששם לעצמו למטרה לשנות את צרכנות השינה בישראל ולהציע פתרון איכותי לאלפי ישראלים שנמאס להם לשלם הון עתק בשביל לקבל מה שמגיע לכל אחד מאיתנו - שינה טובה.

הסיפור של ספנסר

רעיונות גדולים נולדים מבעיות גדולות ושלנו הייתה די גדולה (שני מטר על שני מטר ליתר דיוק) מזרנים טובים הם פשוט יקרים מידי. כשעברנו דירה חיפשנו מזרון איכותי ומפנק שישרת אותנו למשך שנים רבות, ושאלנו את עצמנו מדוע חווית הרכישה של מזרון מסתכמת בשמות מפוצצים של מערכות שינה מתקדמות? עלות גבוה? ואיזה ניסיון לשכיבה על הגב למשך 30 שניות בחנות, בכדי להחליט אם המזרון באמת נוח? (כאילו שאפשר להחליט ב-30 שניות אם זה באמת נוח בחנות..)

אז למה חווית הרכישה לא יכולה להיות כזאת שקודם אני אתנסה במזרון לתקופה מסוימת בבית שלי ואז אחליט אם הוא באמת מתאים לי? 

לכן הקמנו את ספנסר מותג שינה צעיר שמספק חווית רכישה חדשה לצרכנות השינה בישראל, ומציע פתרון נוח, אמין ואיכותי ללקוחות שלא מעוניינים לשלם מחיר גבוה עבור חווית שינה מושלמת. 

אין חכם כבעל ניסיון

לא משנה באיזה מזרון מדובר ושל איזה יצרן, ישנה רק דרך אחת לדעת איזה מזרון הוא המזרון המתאים בשבילך והיא לישון על המזרון לאורך זמן ללא האריזה המקורית. אצלנו בספנסר מבינים את העובדה הזאת, ולכן אנו מציעים לך לישון על המזרון ספנסר ללא האריזה המקורית ל-100 לילות ניסיון חינם. אנו בטוחים כי במהלך תקופת הניסיון ניתן להגיע להחלטה נוחה אם המזרון מתאים עבורך.

משלוח חינם, והחזרה חינם

אנחנו דואגים להביא לך את המזרון ספנסר ישירות לחדר השינה ללא עלויות משלוח ובזמן נוח. במידה והחלטת במהלך תקופת הניסיון שלא נוח לך, לא נעלבנו, נבוא לאסוף את ספנסר ולא נחייב אותך בעלויות המשלוח חזרה. בנוסף, נזכה אותך בסכום העסקה המקורית שתאפשר לך להמשיך ולחפש את המזרון המתאים ביותר עבורך.

מהיצרן לצרכן

על מנת להבטיח את איכות המזרון ספנסר ולשמור על מחיר אטרקטיבי, החלטנו לחתוך את כל המתווכים בדרך ולפנות ישירות מהיצרן לצרכן. כיצרן אנו מסוגלים לפקח על תהליך הייצור ולבדוק כל מזרון לפני שהוא נשלח ללקוח. בכדי לשמור על סטנדרט איכות בינלאומי אנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם איכותיים המחזיקים לשנים רבות ועומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

המזרון ספנסר

בתחילת הדרך הבנו די מהר, שבכדי לייצר את המזרון המושלם אנו חייבים לענות על 4 צרכים בסיסיים שמובילים לשינה איכותית: נוחות, תמיכה נכונה, איזון טמפרטורה ועמידות לאורך זמן.

הקדשנו 6 חודשים לחיפוש אחר חומרי הגלם הטובים ביותר, וביקרנו בלא פחות מ-15 מפעלים שונים על מנת למצוא את השילוב המושלם. אז הצבנו לעצמנו אתגר, לייצר את המזרון המושלם, שיהיה רך ונעים, שיספק תמיכה אורטופדית עם דגש על אזורי הגב תחתון, כתפיים ושכמות, ושיישאר קריר לאורך כל הלילה. בנוסף, שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות. 

קיבל אישור ברוב קולות

לאחר שבחנו את היתרונות והחסרונות של יותר מ-20 אפשרויות שונות של שילובים שונים בין חומרי הגלם השונים שבחנו, צמצנו אותן ל-7 אבי טיפוס שעברו לשלב הניסוי האנושי. לניסוי הזמנו אנשים בטווחי גיליים שונים ובמשקלים שונים לנסות את אבי הטיפוס שייצרנו. 

ניתוח התוצאות הראה שרוב קולות המשתתפים הלכו לכוון דגם אחד, שהיה להם נוח משמעותית מהשאר. הבנו, שאין צורך לייצר סדרות שלמות של דגמים שונים במזרונים. דגם אחד יכול לספק את כל 4 הצרכים הבסיסיים שמובילים לשינה איכותית, בכל תנוחות השינה ובטווח משקלים רחב. 

שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם

לאורך כל שרשרת הייצור אנחנו עובדים עם שותפים מכל העולם, שמבינים את הערך העליון שהצבנו לעצמנו בספנסר, והוא לשפר את איכות השינה בישראל. ההחלטה לייצר את המוצרים בישראל מאפשרת לנו לנהל ולפקח על כל שלב בתהליך הייצור, ולדאוג שאיכות המוצרים תספק את איכות השינה אליה אנחנו מכוונים. בסופו של יום, הקירבה ללקוחות מאפשרת לנו להיות קשובים לצרכים שלהם, ובכך לספק מוצר איכותי ושירות לקוחות אדיב, מהיר ומקצועי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות