תשכחו ממה שידעתם על מזרנים
הכירו את ספנסר

למה אנחנו כאן?

רעיונות גדולים נולדים מבעיות גדולות ושלנו הייתה די גדולה (שני מטר על שני מטר ליתר דיוק) מזרנים טובים הם פשוט יקרים מידי. כשעברנו דירה חיפשנו מזרן איכותי ומפנק שישרת אותנו למשך שנים רבות, ושאלנו את עצמנו מדוע חווית הרכישה של מזרן מסתכמת בשמות מפוצצים של מערכות שינה מתקדמות? עלות גבוה? ואיזה ניסיון לשכיבה על הגב למשך 30 שניות בחנות, בכדי להחליט אם המזרן באמת נוח? (כאילו שאפשר להחליט ב-30 שניות אם זה באמת נוח בחנות..)

אז למה חווית הרכישה לא יכולה להיות כזאת שקודם אני אתנסה במזרן לתקופה מסוימת בבית שלי ואז אחליט אם הוא באמת מתאים לי? 

לכן הקמנו את ספנסר מותג שינה צעיר שמספק חווית רכישה חדשה לצרכנות השינה בישראל, ומציע פתרון נוח, אמין ואיכותי ללקוחות שלא מעוניינים לשלם מחיר גבוה עבור חווית שינה מושלמת. 

רוצה להתנסות במזרן?

מלאו או התקשרו פרטים ונציג של ספנסר יחזור אליכם עם כל הפרטים!

077-2759066

השארת פרטים


  אין חכם כבעל ניסיון

  לא משנה באיזה מזרן מדובר ושל איזה יצרן, ישנה רק דרך אחת לדעת איזה מזרן הוא המזרן המתאים בשבילך והיא לישון על המזרן לאורך זמן ללא הניילון. אצלנו בספנסר מבינים את העובדה הזאת, ולכן אנן מציעים לך לישון על המזרן ללא הניילון ל-100 לילות ניסיון חינם. אנו בטוחים כי במהלך תקופת הניסיון ניתן להגיע להחלטה נוחה אם המזרן מתאים עבורך.

  משלוח חינם, והחזרה חינם

  אנחנו דואגים להביא לך את המזרן ספנסר ישירות לחדר השינה ללא עלויות משלוח ובזמן נוח. במידה והחלטת במהלך תקופת הניסיון שלא נוח לך, לא נעלבנו, נבוא לאסוף את ספנסר ולא נחייב אותך בעלויות המשלוח חזרה. בנוסף, נזכה אותך בסכום העסקה המקורית שתאפשר לך להמשיך ולחפש את המזרן המתאים ביותר עבורך.

  מהיצרן לצרכן

  על מנת להבטיח את איכות המזרן ספנסר ולשמור על מחיר אטרקטיבי, החלטנו לחתוך את כל המתווכים בדרך ולפנות ישירות מהיצרן לצרכן. כיצרן אנו מסוגלים לפקח על תהליך הייצור ולבדוק כל מזרן לפני שהוא נשלח ללקוח. בכדי לשמור על סטנדרט איכות בינלאומי אנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם איכותיים המחזיקים לשנים רבות ועומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

  רוצה להתנסות במזרן?

  ניתן לקבל את המזרן ספנסר ל-100 לילות ניסיון בהחזר כספי מלא, ללא עלויות הובלה או החזרה מלאו את הפרטים או התקשרו ונציג יחזור אליכם..

  077-2759066

  השארת פרטים


   ×
   ×

   עגלת קניות