שאלות נפוצות

01

במה שונה ספנסר ממזרונים מתחרים של מותגים מובילים ?

המזרון ספנסר מיוצר מאותם חומרים איכותיים בהם משתמשים המותגים המובילים בישראל, ושומר על סטנדרט איכות שתבטיח ללקוח מזרון אורטופדי איכותי. ההבדל נובע מהמודל העסקי של ספנסר שחותך את המתווכים בדרך ומספק את המזרון מהיצרן לצרכן. באמצעות המודל העסקי אנו מסוגלים לייצר את אותה האיכות רק במחיר אטרקטיבי לצרכן.

02

מה כוללים ה-100 לילות ניסיון חינם?

אנו מאמינים שבכדי שתוכל להתאים את המזרון לצרכים שלך תצטרך יותר מניסיון בשכיבה על הגב למשך 30 שניות בחנות המזרונים. כחלק מתנאי רכישת המזרון אנו מציעים לך להתנסות במזרון לתקופה של עד 100 לילות. במידה והחלטת במהלך תקופת הניסיון, שספנסר אינו תואם את הצרכים שלך, אנחנו נבטל את הרכישה ונזכה את חשבון כרטיס האשראי שלך בסכום הכספי המלא, ללא הורדת דמי ביטול או דמי הובלה כלשהם.

03

כיצד אני מחזיר את ספנסר?

תתקשר אלינו לטלפון: 076-5454456 או שתשלח אלינו מיילinfo@relaxsystems.tempurl.co.il עם בקשה להחזיר את המזרון. אנו נדאג להגיע ולקחת את ספנסר ולא נחייב אותך בעלויות החזרה כלשהן.

04

מדוע ספנסר יכול לשמור על מחיר תחרותי?

בספנסר, אנו מאמינים כי אנשים צריכים להיות מסוגלים לקנות מזרן איכותי ללא תג מחיר גבוה והטרחה שמגיעה שבחווית הקניה בחנויות המזרונים השונות. על ידי מכירה ישירה ופשוטה (באינטרנט) בין היצרן לצרכן אנו יכולים למכור לך מזרון איכותי במחיר הוגן.

05

תוך כמה זמן אקבל את המזרון מרגע ההזמנה?

אנו עושים מאמצים לספק את המזרון בתוך 7 ימים מרגע קבלת ההזמנה. לעיתים ייתכנו עיכובים כתוצאה מעומס בהזמנות ולכן אנו מבטיחים כי לכל המאוחר יסופק המזרון בתוך 14 ימים ממועד אישור ההזמנה.

×
×

עגלת קניות