שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם

ספנסר מיוצר 100% כחול לבן

בתחילת הדרך הבנו די מהר, שבכדי לייצר את המזרן המושלם אנו חייבים לענות על 4 צרכים בסיסיים שמובילים לשינה איכותית: נוחותתמיכה נכונהאיזון טמפרטורה ועמידות לאורך זמן.

אז הצבנו לעצמנו אתגר, לייצר את המזרן המושלם, שיהיה רך ונעים, שיספק תמיכה אורטופדית עם דגש על אזורי הגב תחתון, כתפיים ושכמות, ושיישאר קריר לאורך כל הלילה. בנוסף, שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

הקדשנו 6 חודשים לחיפוש אחר חומרי הגלם הטובים ביותר, וביקרנו בלא פחות מ-15 מפעלים שונים על מנת למצוא את השילוב המושלם.

רוצה להתנסות במזרן?

מלאו פרטים ונציג של ספנסר יחזור אליכם עם כל הפרטים!

השארת פרטים


  איך נולד המזרן המושלם?

  לאחר שבחנו את היתרונות והחסרונות של יותר מ-20 אפשרויות שונות של שילובים שונים בין חומרי הגלם השונים שבחנו, צמצנו אותן ל-7 אבי טיפוס שעברו לשלב הניסוי האנושי. לניסוי הזמנו אנשים בטווחי גיליים שונים ובמשקלים שונים וביקשנו מהם לנסות את המזרנים שייצרנו. 

   הניסוי שארך 2400 שעות שינה במצטבר, הראה שרוב קולות המשתתפים הלכו לכוון דגם אחד, שהיה להם נוח משמעותית מהשאר. הבנו, שאין צורך לייצר סדרות שלמות של דגמים שונים במזרנים. דגם אחד יכול לספק את כל 4 הצרכים הבסיסיים שמובילים לשינה איכותית, בכל תנוחות השינה ובטווח משקלים רחב.

  20 שילובים שונים למציאת המזרן המושלם

  2400 שעות שינה ניסוי תוך התבססות על חוכמת ההמונים

  15 יצרני חומרי גלם בחירה מדויקת תוך שילוב חומרים

  ממה מורכב המזרן המושלם

  SPENCER

  * עובי המזרן כ-28 ס"מ

  רוצה להתנסות במזרן?

  מלאו פרטים ונציג של ספנסר יחזור אליכם עם כל הפרטים

  השארת פרטים


   חלומות טובים מתחילים במזרון איכותי כחול לבן

   שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם מבטיח לקהל לקוחותינו מזרן איכותי בסטנדרט עולמי

   לאורך כל שרשרת הייצור אנחנו עובדים עם שותפים מכל העולם, שמבינים את הערך העליון שהצבנו לעצמנו בספנסר, והוא לשפר את איכות השינה בישראל. ההחלטה לייצר את המוצרים בישראל מאפשרת לנו לנהל ולפקח על כל שלב בתהליך הייצור, ולדאוג שאיכות המוצרים תספק את איכות השינה אליה אנחנו מכוונים. בסופו של יום, הקירבה ללקוחות מאפשרת לנו להיות קשובים לצרכים שלהם, ובכך לספק מוצר איכותי ושירות לקוחות אדיב, מהיר ומקצועי.

   רוצה להתנסות במזרן?

   ניתן לקבל את המזרן ספנסר ל-100 לילות ניסיון בהחזר כספי מלא, ללא עלויות הובלה או החזרה מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם..

   השארת פרטים


    ×
    ×

    עגלת קניות